Celkom 897 073 inzerátov !
Inzercia zdarma, bazár, inzeráty
SK CZ PL DE AT CH FR IT UK US ES HU
PONUKA
13.11.2018 11:01

Náplň práce

Na interný projekt pre vývoj custom riešenia hľadáme IT Analytika s dobrými komunikačnými znalosťami, ktorý sa nebojí nových výziev.

Náplň práce:

- Príprava a design riešenia pre custom požiadavky

- Zapracovanie custom požiadaviek do existujúcej špecifikácie

- Aktívna komunikácia s klientom pri tvorbe špecifikácií

- Poskytovanie dodatočných konzultácii v prípade potreby

- Aktívna spolupráca s vývojovým a testerským tímom

- Otestovanie riešenia cross prostredia

- Pro klientský prístup

Možnosti rozvoja

- Zaujímavý klient - jedna z najväčších nadnárodných bankových spoločností na Slovensku

- Práca v priateľskom tíme

- Možnosť kariérneho rastu

Ďalší kariérny krok

- Možnosť smerovania buď na Biznis Analytik prípadne na pozíciu Projektového manažéra

Zodpovednosti

Name Percentage

Návrh optimálneho riešenia požiadaviek v kontexte existujúceho riešenia 40

Analýza požiadaviek, komunikácia so zadávateľom a klarifikácia požiadaviek 30

Komunikácia s vývojármi 20

Organizovanie a vedenie stretnutí so zadávateľmi požiadaviek, spracovanie výstupov 10

40%

Návrh optimálneho riešenia požiadaviek v kontexte existujúceho riešenia

30%

Analýza požiadaviek, komunikácia so zadávateľom a klarifikácia požiadaviek

20%

Komunikácia s vývojármi

10%

Organizovanie a vedenie stretnutí so zadávateľmi požiadaviek, spracovanie výstupov

Zručnosti a kvalifikácia

Požadované

Minimálne vzdelanie

Vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

1

Požadované zručnosti

UML - pokročilý

SQL - pokročilý

Iné požiadavky

- Nutné sú skúsenosti na obdobnej pozícii

- Znalosť bankového sektora výhodou

- Silné analytické myslenie

- Proaktivita, schopnosť riešiť problémy, sprocesovať riešenie požiadaviek

Vítané

3

Vítané zručnosti

- Znalosť Enterprise Architect alebo iného modelovacieho nástroja výhodou

- Orientácia v technológiách (základy JEE, Oracle, ...) výhodou

TOP kariérne benefity

Atraktívne benefity

Priateľská pracovná atmosféra

Možnosť rýchleho povýšenia

Atraktívny rozvojový program

Iné benefity

- Zmluva na dobu neurčitú od začiatku spolupráce

- 5 dní na "rekondičné voľno"

- Spolupráca na veľkých ICT projektoch v oblasti bankovníctva, energetiky a telekomunikácii

- Mladý, dynamický kolektív s priateľskou atmosférou

- vzdelávacie aktivity: školenia, certifikácie, večerné školy, dlhodobé programy, trainee programy

- Benefity zamerané na rodinu či deti (kočík, svadobný dar)

- Príspevok na šport a revitalizáciu

- Firemné akcie: rozličné športové akcie, Mikulášsky bowling, Vianočný večierok, Letná chata, splavovanie a iné

- Netradičné benefity : firemné plavby po Jadrane, firemná chata v Špindlerovom mlyne (CZ), apartmány v Chorvátsku

Ponúkaný plat

1 200* EUR / mesiac

*základná zložka mzdy

+ 800€ osobné ohodnotenie na základe schopností a skúseností preukazaných na pohovore

Kontakt

Denisa Farkasová

IT Recruitment Consultant

Odoslať súkromnú správu

Adresa

Ševčenkova34, Bratislava, Slovensko

Viac na: https://jobangels.com/job/6de84a4b/IT-Analytik/2a79da55

Spresňujúce informácie k inzerátu
Dátum: 13.11.2018 11:01
Cena: 1 200,00 €
Cena v SKK: 36 151 SKK
Provident..: Pôžička bez skrytých poplatkov
Typ inzerátu: Ponuka
Číslo inzerátu: 2273707
Rubrika inzercie: Počítače, informatika
Priame kontaktné údaje
Tento inzerát sa nachádza v archíve, čo znamená, že je už neaktuálny a kontaktné údaje na predávajúceho užívateľa sa nezobrazujú.
Ďalšie možnosti a odkazy
Preposlať inzerát známemu na email
Vložiť inzerát do schránky pre porovnanie s ďalšími
Upozorniť administrátorov na porušenie pravidiel, zneužitie apod.
Zobraziť viac inzerátov zo sekcie Počítače, informatika Vzory zmlúv ku stiahnutiu
Odporučiť a zdieľať inzerát
Možnosti zvýhodnenia inzerátu
Ďalšie inzeráty zo sekcie Počítače, informatika
slovenskainzercia.sk
Inzercia
prehladfiriem.sk
Firmy
hyperreality.sk
Reality
hyperbyvanie.sk
Bývanie
hyperpraca.sk
Práca
hypersutaze.sk
Súťaže
slovenskezlavy.sk
Zľavy
prehlad-automobilov.sk
Autá
prehlad-motocyklov.sk
Motorky
prehlad-mobilov.sk
Mobily
prehlad-notebookov.sk
Notebooky