Celkom 889 861 inzerátov !
Inzercia zdarma, bazár, inzeráty
SK CZ PL DE AT CH FR IT UK US ES HU
PONUKA
13.11.2018 11:01

Náplň práce

Na interný projekt pre vývoj custom riešenia hľadáme IT Analytika s dobrými komunikačnými znalosťami, ktorý sa nebojí nových výziev.

Náplň práce:

- Príprava a design riešenia pre custom požiadavky

- Zapracovanie custom požiadaviek do existujúcej špecifikácie

- Aktívna komunikácia s klientom pri tvorbe špecifikácií

- Poskytovanie dodatočných konzultácii v prípade potreby

- Aktívna spolupráca s vývojovým a testerským tímom

- Otestovanie riešenia cross prostredia

- Pro klientský prístup

Možnosti rozvoja

- Zaujímavý klient - jedna z najväčších nadnárodných bankových spoločností na Slovensku

- Práca v priateľskom tíme

- Možnosť kariérneho rastu

Ďalší kariérny krok

- Možnosť smerovania buď na Biznis Analytik prípadne na pozíciu Projektového manažéra

Zodpovednosti

Name Percentage

Návrh optimálneho riešenia požiadaviek v kontexte existujúceho riešenia 40

Analýza požiadaviek, komunikácia so zadávateľom a klarifikácia požiadaviek 30

Komunikácia s vývojármi 20

Organizovanie a vedenie stretnutí so zadávateľmi požiadaviek, spracovanie výstupov 10

40%

Návrh optimálneho riešenia požiadaviek v kontexte existujúceho riešenia

30%

Analýza požiadaviek, komunikácia so zadávateľom a klarifikácia požiadaviek

20%

Komunikácia s vývojármi

10%

Organizovanie a vedenie stretnutí so zadávateľmi požiadaviek, spracovanie výstupov

Zručnosti a kvalifikácia

Požadované

Minimálne vzdelanie

Vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

1

Požadované zručnosti

UML - pokročilý

SQL - pokročilý

Iné požiadavky

- Nutné sú skúsenosti na obdobnej pozícii

- Znalosť bankového sektora výhodou

- Silné analytické myslenie

- Proaktivita, schopnosť riešiť problémy, sprocesovať riešenie požiadaviek

Vítané

3

Vítané zručnosti

- Znalosť Enterprise Architect alebo iného modelovacieho nástroja výhodou

- Orientácia v technológiách (základy JEE, Oracle, ...) výhodou

TOP kariérne benefity

Atraktívne benefity

Priateľská pracovná atmosféra

Možnosť rýchleho povýšenia

Atraktívny rozvojový program

Iné benefity

- Zmluva na dobu neurčitú od začiatku spolupráce

- 5 dní na "rekondičné voľno"

- Spolupráca na veľkých ICT projektoch v oblasti bankovníctva, energetiky a telekomunikácii

- Mladý, dynamický kolektív s priateľskou atmosférou

- vzdelávacie aktivity: školenia, certifikácie, večerné školy, dlhodobé programy, trainee programy

- Benefity zamerané na rodinu či deti (kočík, svadobný dar)

- Príspevok na šport a revitalizáciu

- Firemné akcie: rozličné športové akcie, Mikulášsky bowling, Vianočný večierok, Letná chata, splavovanie a iné

- Netradičné benefity : firemné plavby po Jadrane, firemná chata v Špindlerovom mlyne (CZ), apartmány v Chorvátsku

Ponúkaný plat

1 200* EUR / mesiac

*základná zložka mzdy

+ 800€ osobné ohodnotenie na základe schopností a skúseností preukazaných na pohovore

Kontakt

Denisa Farkasová

IT Recruitment Consultant

Odoslať súkromnú správu

Adresa

Ševčenkova34, Bratislava, Slovensko

Viac na: https://jobangels.com/job/6de84a4b/IT-Analytik/2a79da55

Spresňujúce informácie k inzerátu
Dátum: 13.11.2018 11:01
Cena: 1 200,00 €
Cena v SKK: 36 151 SKK
Provident..: Pôžička bez skrytých poplatkov
Typ inzerátu: Ponuka
Číslo inzerátu: 2273707
Rubrika inzercie: Počítače, informatika
Priame kontaktné údaje
Inzerent: Dalibor Švihla
Kraj: Bratislavský kraj
Email: Užívateľ si neprial zverejniť svoju emailovú adresu. Pre odpoveď na tento inzerát prosím použite nižšie uvedený kontaktný formulár .
Telefón: 0902 325 577
Formulár pre odpoveď na inzerát
Ďalšie možnosti a odkazy
Odporučiť a zdieľať inzerát
Možnosti zvýhodnenia inzerátu
Ďalšie inzeráty od užívatela Dalibor Švihla
Ďalšie inzeráty zo sekcie Počítače, informatika
slovenskainzercia.sk
Inzercia
prehladfiriem.sk
Firmy
hyperreality.sk
Reality
hyperbyvanie.sk
Bývanie
hyperpraca.sk
Práca
hypersutaze.sk
Súťaže
slovenskezlavy.sk
Zľavy
prehlad-automobilov.sk
Autá
prehlad-motocyklov.sk
Motorky