Celkom 889 861 inzerátov !
Inzercia zdarma, bazár, inzeráty
SK CZ PL DE AT CH FR IT UK US ES HU

Kontrolka je úspěšná česká firma patřící mezi top 10 světových design studií v navrhování digitálních uživatelských rozhraní automobilů.

Jsme profesionálové v oborech interaction design, grafický design, motion design, user interface a user experience. Všechny tyto dovednosti používáme při navrhování digitálních budíků, dotykových ovládacích panelů nebo mobilních aplikací sloužících k ovládání vozů.

Za naším úspěchem stojí společné nadšení. Jsem inovativní mladý tým, ve kterém je každý člen důležitý a kreativní, přátelská atmosféra, ve které se přirozeně daří nacházet ta nejlepší řešení.

Pokud chceš ovlivnit vývoj a podobu aut i dalších dopravních prostředků budoucnosti, pracovat s nejlepším vybavením a nejlepšími lidmi z oboru v nových klimatizovaných kancelářích, ozvi se nám!

Náplň práce:

• Jsi klidný, detailista a rád věci dotahuješ.

• Máš smysl pro detail a rád plánuješ, aby vše bylo včas zrealizováno.

• Potřebuješ znát všechna data, která následně analyzuješ. Rád si svoje data rovnáš do Excelové tabulky.

• Máš cit pro grafiku, typografii a interakční design.

• Ovládáš Adobe Photoshop a Suite, prototypovací nástroje, Sketch, XD.

• Máš zkušenost s tvorbou webových stránek.

• Anglicky se dorozumíš slovem i písmem. (minimum B2)

• Řídíš osobní automobil.

• Budeš navrhovat vylepšení a nové funkce automobilů pro světové automobilky.

• Tvoje práce bude užita v automobilech po mnoho let.

Co ti za to nabídneme?

• Zajímavou a smysluplnou práci v přátelském a mladém kolektivu.

• Počítač MacBook Pro, Apple Retina Monitor, Wacom a Software.

• Adekvátní finanční ohodnocení.

Spresňujúce informácie k inzerátu
Dátum: 29.05.2019 16:02
Cena: 2 000,00 €
Cena v SKK: 60 252 SKK
Provident..: Pôžička bez skrytých poplatkov
Typ inzerátu: Ponuka
Číslo inzerátu: 2300204
Rubrika inzercie: Počítače, informatika
Priame kontaktné údaje
Inzerent: Michaela Moravcová (neregistrovaný)
Kraj: Košice I (Košický kraj)
Email: Pre odpoveď na tento inzerát prosím použite nižšie uvedený kontaktný formulár .
Telefón: 077 716 71 14
Web: www.kontrolka.cz
Formulár pre odpoveď na inzerát
Ďalšie možnosti a odkazy
Preposlať inzerát známemu na email
Vložiť inzerát do schránky pre porovnanie s ďalšími
Upozorniť administrátorov na porušenie pravidiel, zneužitie apod.
Zobraziť viac inzerátov zo sekcie Počítače, informatika Vzory zmlúv ku stiahnutiu
Odporučiť a zdieľať inzerát
Možnosti zvýhodnenia inzerátu
Ďalšie inzeráty zo sekcie Počítače, informatika
slovenskainzercia.sk
Inzercia
prehladfiriem.sk
Firmy
hyperreality.sk
Reality
hyperbyvanie.sk
Bývanie
hyperpraca.sk
Práca
hypersutaze.sk
Súťaže
slovenskezlavy.sk
Zľavy
prehlad-automobilov.sk
Autá
prehlad-motocyklov.sk
Motorky
prehlad-mobilov.sk
Mobily
prehlad-notebookov.sk
Notebooky