Celkom 898 380 inzerátov !
Inzercia zdarma, bazár, inzeráty
SK CZ PL DE AT CH FR IT UK US ES HU
PONUKA
11.02.2013 16:41

Hľadáme skúsených pracovníkov na výrobu klobás a párkov pre prácu do Nórska. Jedná sa o prácu na hlavný pracovný pomer.

Pracovná náplň: nutné ovládať celý proces robenia klobás. Miešanie, ochucovanie, používanie nástrojov (mlynček, mixér, plnič klobás, údenie klobás. Výroba klobás z rôznych údenín a druhov mäsa. Čítanie receptov nie je podmienkou, ale veľkou výhodou.

Dôležité informácie:

- Vhodní uchádzači musia mať prax s podobnou prácou minimálne 3 roky.

- Tieto skúsenosti musia byť podložené referenciami od predošlých zamestnávateľov

(Referencia je písomné zhodnotenie vašich pracovných schopností, zručností a skúseností z pohľadu predchádzajúcich zamestnávateľov)

- Anglicky jazyk na úrovni B1 (pokročilý)

- Sprostredkovanie zamestnanie bez akýchkoľvek poplatkov (nemáme žiadne registračné ani sprostredkovateľské poplatky)

Výhody:

- mzda je 152 NOK / hodina (cca 20,5 Eur v hrubom na hodinu)

- pracovný úväzok: 37,5 hodín týždenne + nadčasy v prípade potreby

- výplaty každé 2 týždne

- nadčasy platené za príplatok (+ 40%)

- kontrakt min. 3 mesiace s možnosťou predĺženia

- ubytovanie zabezpečené za 230 - 260 Eur (nájom za 2 týždne), výška nájmu závisí od lokality ubytovania

- pomoc so všetkými registráciami, otvorením bankového účtu

Požadujeme:

- potrebné mať prax min. 3 roky s podobnou prácou

- podložiť skúsenosti s písomnými referenciami od predošlých zamestnávateľov

- Anglický alebo nórsky jazyk na úrovni B1 (pokročilý)

- vycestovanie v dohodnutom termíne

- dobrý zdravotný stav

- presnosť, zodpovednosť, flexibilita

V prípade záujmu nás kontaktujte a zašlite nám emailom:

- Podrobne rozpísaný životopis v anglickom jazyku

- Výučný list, certifikáty

- Referencie od predošlých zamestnávateľov za posledné roky (je dôležité aby ste vedeli zdokladovať minimálne 3 roky)

Vaša žiadosť môže byť spracovaná len v tom prípade, keď nám doručíte horeuvedené požadované doklady.

DK Recruitment Services s.r.o. Kraskova 4, Rimavská Sobota

on-line: www.dkrs.sk, emailom: info@dkrs.sk

telefonicky: 047/5622620, 0910 983036, 0911 983037

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.

Spresňujúce informácie k inzerátu
Dátum: 11.02.2013 16:41
Provident..: Pôžička bez skrytých poplatkov
Typ inzerátu: Ponuka
Číslo inzerátu: 1836843
Rubrika inzercie: Potravinárstvo
Priame kontaktné údaje
Inzerent: DK Recruitment Services
Kraj: Rimavská Sobota (Banskobystrický kraj)
Email: Užívateľ si neprial zverejniť svoju emailovú adresu. Pre odpoveď na tento inzerát prosím použite nižšie uvedený kontaktný formulár .
Telefón: 047 562 26 20
Telefón 2: 0910 983 036
Web: www.dkrs.sk
Formulár pre odpoveď na inzerát
Ďalšie možnosti a odkazy
Odporučiť a zdieľať inzerát
Možnosti zvýhodnenia inzerátu
Ďalšie inzeráty od užívatela DK Recruitment Services
Ďalšie inzeráty zo sekcie Potravinárstvo
slovenskainzercia.sk
Inzercia
prehladfiriem.sk
Firmy
hyperreality.sk
Reality
hyperbyvanie.sk
Bývanie
hyperpraca.sk
Práca
hypersutaze.sk
Súťaže
slovenskezlavy.sk
Zľavy
prehlad-automobilov.sk
Autá