Celkom 888 881 inzerátov !
Inzercia zdarma, bazár, inzeráty
SK CZ PL DE AT CH FR IT UK US ES HU

BEZ ZNALOSTI ANGLICKÉHO JAZYKA!!!

Už teraz je ten najlepší čas, ako si zabezpečiť prácu vo Veľkej Británii.

Spokojnosť uchádzačov, pekné ubytovanie blízko skladu, možnosť výberu zmeny, práca nadčas, dobré platové ohodnotenie!!!

Zabezpečíme pre Vás všetko potrebné - letenku, vyzdvihnutie z letiska, dopravu na ubytovanie, pomoc pri vybavovaní formalít vo Veľkej Británii...

Neváhaj a pridaj sa k našim uchádzačom.

Overená a stabilná práca v textilnom sklade!!!

Práca v kolektíve Čechov a Slovákov. ( V tomto sklade nám pracuje vyše 300 našich pracovníkov z ČR a SR)

Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti!!!

Pozícia: pracovník v sklade, operátor, skladník

Lokalita: Anglicko, okolie Manchestru

Mzda: 7,83 – 8 GBP/hod ( denné a nočné smeny 12 hod – rotácia 3 dni sa pracuje a 3 dni máte voľno)

Nástupný termín: máj 2018

Jazykové požiadavky: BEZ ZNALOSTI AJ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Jedná sa o prácu pre veľkú anglickú spoločnosť, ktorá zamestnáva pracovníkov v moderných veľkoskladoch a logistických centrách s rôznym druhom tovarov, v rôznych lokalitách Veľkej Británie.

Možnosť brigády aj dlhodobej práce s dobrým zárobkom.

Hľadáme ženy/mužov/páry na balenie, triedenie a skladanie tovaru v distribučnom textilnom sklade.

Nenáročná práca vhodná pre absolventov škôl bez praxe, študentov, jednotlivcov, páry, skupinky...

Práca v sklade :

- spracovanie objednávok

- nakladanie tovaru v sklade

- práca aj na oddelení E-com (objednávky a nákup cez internet)

- balenie rôzneho druhu oblečenia, obuvi a bižutérie

- práca so skenerom, skenovanie tovaru, zadávanie dát do PC systému

- vyzdvihnutie tovaru na základe objednávky

- príjem a výdaj tovaru

- balenie a ukladanie odevov do plastových vriec, krabíc, následné etiketovanie a štítkovanie

- príprava tovaru na expedíciu

- vyzdvihnutie tovaru a vybaľovanie z krabíc na sekcii príjem tovaru

- pri práci sa vyžaduje dôslednosť, presnosť, samostatnosť a precíznosť

- príjemná pracovná atmosféra v teplom a čistom sklade – cca 18 °C

Nakoľko máme momentálne väčší počet miest, umiestnime každého pracovníka, ktorý zodpovedá základným požiadavkám + má motiváciu pracovať.

Zamestnanecké výhody, benefity

- garantovaná minimálna mzda 7,6 GBP/hod aj pre mladších ako 25 rokov ! Len v tomto sklade!

- po príchode zabezpečené ubytovanie

- zabezpečená doprava z letiska

- príplatky za nočné smeny

- príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad

- dobré referencie a odozvy od umiestnených uchádzačov

- možnosť poberať rodinné prídavky v UK

- pri podpise zmlúv Vám poskytneme kompletné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je potrebné si vybaviť pred odchodom zo Slovenska /zdravotné poisťovne, úrady práce, .../ .

- práca na min. 3 mesiace s možnosťou predĺženia

- pomoc so zakúpením letenky

- Aleko agency má celoslovenskú pôsobnosť, nemusíte k nám cestovať osobne, vieme vybaviť prácu aj mailom - podmienkou je prístup k internetu a tlačiarni so skenerom, telefónu - ušetrite si tak náklady na cestovanie po Slovensku!

ALEKO agency, Masarykova 22 , Prešov , mail : aleko@praca-info.sk, tel.. : 0907 515265

Spresňujúce informácie k inzerátu
Dátum: 13.04.2018 12:31
Cena: 1 500,00 €
Cena v SKK: 45 189 SKK
Provident..: Pôžička bez skrytých poplatkov
Typ inzerátu: Ponuka
Číslo inzerátu: 2122882
Rubrika inzercie: Práca v zahraničí
Videa (0)

Fotografie (8)

Práca v modernom distribučnom textilnom sklade - Anglicko - Obrázok č. 1Práca v modernom distribučnom textilnom sklade - Anglicko - Obrázok č. 2Práca v modernom distribučnom textilnom sklade - Anglicko - Obrázok č. 3Práca v modernom distribučnom textilnom sklade - Anglicko - Obrázok č. 4Práca v modernom distribučnom textilnom sklade - Anglicko - Obrázok č. 5Práca v modernom distribučnom textilnom sklade - Anglicko - Obrázok č. 6Práca v modernom distribučnom textilnom sklade - Anglicko - Obrázok č. 7Práca v modernom distribučnom textilnom sklade - Anglicko - Obrázok č. 8
K tomuto inzerátu nebolo doposiaľ vložené žiadne video.
Priame kontaktné údaje
Firma: ALEKO agency, s.r.o.
Kraj: Celá SR
Email: praca@praca-info.sk
Web: www.praca-info.sk
Formulár pre odpoveď na inzerát
Ďalšie možnosti a odkazy
Odporučiť a zdieľať inzerát
Možnosti zvýhodnenia inzerátu
Ďalšie inzeráty od firmy ALEKO agency, s.r.o.
Ďalšie inzeráty zo sekcie Práca v zahraničí
Nové články
slovenskainzercia.sk
Inzercia
prehladfiriem.sk
Firmy
hyperreality.sk
Reality
hyperbyvanie.sk
Bývanie
hyperpraca.sk
Práca
hypersutaze.sk
Súťaže