Celkom 885 738 inzerátov !
Inzercia zdarma, bazár, inzeráty
SK CZ PL DE AT CH FR IT UK US ES HU

Miesto práce: Nemecko /oblasť Hannover/

Mzda (brutto): 1400 – 1800 €/mesačne (9,10€/hod.)

Nástup: priebežne v roku 2016-2017

Hľadáme mužov a ženy, páry do kuracej fabriky na balenie kuracieho mäsa prípadne rezanie na linke. Skúsenosti s nožom sú výhodou, nie však podmienkou. Pracuje sa v 2 zmennej prevádzke. Teplota na pracovisku je okolo 10-12 °C.

Náplň práce:

-      balenie, etiketovanie

-      nasadzovanie do závesných úchytiek

-      krájanie kuracích pŕs

-      ukladanie do fólií, čistenie fólií, balenie debničiek

-      kontrola jednotlivých častíMiesto práce: Nemecko /oblasť Hannover/

-      kontrola jednotlivých častíPožiadavky:

Stačí, ak 1 zo skupiny ovláda nemecký jazyk na takej úrovni, aby zvládol odkomunikovať základné veci v nemeckom jazyku./minimálne lepšie základy nemeckého jazyka/.

Uchádzači absolvovujú pohovor s našou pracovníčkou /základné nemecké otázky/, následne na to aj s nemeckým personalistom. Je potrebné mať také základy nemčiny , aby ste porozumeli základným veciam a jednoduchým spôsobom vedeli odpovedať. Schválení uchádzači pri podpise zmlúv v našej agentúre dostanú vzor nemeckej pracovnej zmluvy.Termín nástupu do práce je do 5 pracovných dní od príchodu, po vybavení všetkých úradných dokladov / vybavuje zamestnávateľ/

Výhody:

- Pracujete na nemeckú pracovnú zmluvu

- zabezpečené ubytovanie,v penzinoch pripadne domoch cena 250€ mesacne zraza sa s prvej vyplaty+ 50€ vratny depizit po mesiaci plne zariadene ubytovanie

- zabezpečená doprava

- možnosť zdokonalenia sa v nemeckom jazyku

- asistencia počas celej doby pobytu - ZDARMA.

- možnosť brania záloh po odpracovaní týždňa

- výplata je mesačná, vyplácaná k 15. dňu v mesiaci na účet.

- zamestnávateľ zabezpečuje pracovné oblečenie.

- možnosť vrátenia daní po návrate z Nemecka !!!

- slovenskí kolegovia na pracovisku !!!

- overený zamestnávateľ !!!

- možnosť práce nadčas / krátky a dlhý týždeň 40 a 47 hod/ !!!

- umiestňujeme aj pracovníkov bez praxe- budete zaškolený

zamestnávateľom !!!

- ako jediní na Slovensku Vám poskytneme podrobné informácie o    danej ponuke/ ako aj fotky ubytovania, fabriky / !!!

Po schválení sa hradí asistenčný poplatok 150€, ktorý zahŕňa personálne poradenstvo a asistenčné služby, poskytnuté informácie ohľadom práce a života v Nemecku, spracovanie a odoslanie Vašich materiálov zamestnávateľovi, zarezervovanie ubytovania podľa potreby aj dopravu,  prípadné preklady dokumentov a paušálny poplatok za  informačnú brožúru o živote, práci, daniach, ubytovaní a iných náležitostiach spojených s prácou v Nemecku ako aj nonstop asistenčnú linku. Poplatok je splatný jednorázovo  ku dňu podpísania dohody.Taktiež je môžné úhradiť časť poplatku - 50 € a zvýšnú čas po prvej výplate !!!

Spresňujúce informácie k inzerátu
Dátum: 25.11.2016 14:20
Provident..: Pôžička bez skrytých poplatkov
Typ inzerátu: Ponuka
Číslo inzerátu: 2166419
Rubrika inzercie: Práca v zahraničí
Videa (0)

Fotografie (1)

Hannover-kuracia farma! Nutna znalost nemciny ! - Obrázok č. 1
K tomuto inzerátu nebolo doposiaľ vložené žiadne video.
Priame kontaktné údaje
Inzerent: MK-RECRUITMENT.SK (neregistrovaný)
Kraj: Iná zem
Email: Pre odpoveď na tento inzerát prosím použite nižšie uvedený kontaktný formulár .
Formulár pre odpoveď na inzerát
Ďalšie možnosti a odkazy
Preposlať inzerát známemu na email
Vložiť inzerát do schránky pre porovnanie s ďalšími
Upozorniť administrátorov na porušenie pravidiel, zneužitie apod.
Zobraziť viac inzerátov zo sekcie Práca v zahraničí Vzory zmlúv ku stiahnutiu
Odporučiť a zdieľať inzerát
Možnosti zvýhodnenia inzerátu
Ďalšie inzeráty zo sekcie Práca v zahraničí
slovenskainzercia.sk
Inzercia
prehladfiriem.sk
Firmy
hyperreality.sk
Reality
hyperbyvanie.sk
Bývanie
hyperpraca.sk
Práca
hypersutaze.sk
Súťaže
slovenskezlavy.sk
Zľavy
prehlad-automobilov.sk
Autá
prehlad-motocyklov.sk
Motorky
prehlad-mobilov.sk
Mobily
prehlad-notebookov.sk
Notebooky