Celkom 888 735 inzerátov !
Inzercia zdarma, bazár, inzeráty
SK CZ PL DE AT CH FR IT UK US ES HU

Lokalita: Nórsko

Plat: od 22 EUR/hod brutto

Termín nástupu: Ihneď

Pracovná doba: 40 hodín / týždenne + nadčasy

Informácie k ponuke:

Pre nášho nórskeho klienta hľadáme skúsených mäsiarov - vykosťovačov.

Uprednostníme uchádzačov vyučených v odbore mäsiar, alebo ľudí s aspoň ročnou praxou v tomto potravinárskom odvetví. Pre danú pozíciu je nevyhnutná dobrá fyzická kondícia.

UBYTOVANIE je zabezpečené zamestnávateľom!

Podmienkou je bezúhonnosť.

Pracovná náplň vykosťovača:

- Orezávanie a príprava výrobku podľa noriem určených klientom.

- Práca v chladenej výrobnej hale.

- Odblaňovanie a orezanie tuku z mäsa podľa špecifikácii zákazníka.

- Ukladanie mäsa do prepraviek a príprava na následne balenie.

Zamestnanecké výhody:

- Kariérny rast.

- Garantovaná pracovná doba.

- Možnosť navýšenia mzdy pri plnení noriem.

- Rýchle zabezpečenie práce a asistencia zabezpečenia dopravy k zamestnávateľovi do Nórska.

- Dlhodobý kontrakt.

Vzdelanie:

- stredoškolské s výučným listom

- stredoškolské s maturitou

Požiadavky na zamestnanca:

- Vysoké pracovné nasadenie a chuť vzdelávať sa.

- Dodržiavanie hygienických a výrobných postupov podľa štandardov klienta

- Práca v tíme

- Výborná zručnosť a skúsenosti s prácou s nožom, alebo iným rezacím strojom

-základná znalosť AJ – A1

- vyučenie v obore nie je podmienkou, ale v tomto prípade požadovaná prax min. 1 rok.

- zdravotná spôsobilosť na prácu v potravinárskom priemysle.

- podmienkou vlastné auto

V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás e-mailom: praca@praca-info.sk. Do mailu nám môžete zaslať aj stručný životopis a zanechajte nám Váš telefónny kontakt pre ľahšiu komunikáciu. Poprípade sa môžete informovať aj telefonicky na čísle : 00421 907 515 265. Informácie o našej agentúre, registráciu a prehľad všetkých pracovných ponúk nájdete aj na našom webe: www.praca-info.sk .

ALEKO agency s. r. o.

Masarykova 22

080 01 Prešov

Spresňujúce informácie k inzerátu
Dátum: 13.05.2019 15:50
Provident..: Pôžička bez skrytých poplatkov
Typ inzerátu: Ponuka
Číslo inzerátu: 2297987
Rubrika inzercie: Práca v zahraničí
Videa (0)

Fotografie (3)

Práca v Nórsku – mäsiar-vykosťovač a poražač - Obrázok č. 1Práca v Nórsku – mäsiar-vykosťovač a poražač - Obrázok č. 2Práca v Nórsku – mäsiar-vykosťovač a poražač - Obrázok č. 3
K tomuto inzerátu nebolo doposiaľ vložené žiadne video.
Priame kontaktné údaje
Formulár pre odpoveď na inzerát
Ďalšie možnosti a odkazy
Odporučiť a zdieľať inzerát
Možnosti zvýhodnenia inzerátu
Ďalšie inzeráty od užívatela ALEKO agency
Ďalšie inzeráty zo sekcie Práca v zahraničí
Nové články
slovenskainzercia.sk
Inzercia
prehladfiriem.sk
Firmy
hyperreality.sk
Reality
hyperbyvanie.sk
Bývanie
hyperpraca.sk
Práca
hypersutaze.sk
Súťaže
slovenskezlavy.sk
Zľavy
prehlad-automobilov.sk
Autá