Celkom 889 915 inzerátov !
Inzercia zdarma, bazár, inzeráty
SK CZ PL DE AT CH FR IT UK US ES HU

Cena: 2 400 €

Dátum nástupu: Ihneď, alebo dohodou.

Požiadavky na vzdelanie: Stredoškolské bez maturity

Jazykové schopnosti: Nemecký jazyk

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok

Hľadáme jednotlivcov aj ucelené partie pracovníkov !

Výborné platové a pracovné podmienky! UBYTOVANIE zabezpečené zamestnávateľom ZDARMA!

Lokalita: Nemecko, rôzne lokality.

Plat a iné výhody : od 12,26 EUR/hod brutto + 3 EUR/hod za každú hodinu nad 40 hod týždenne - možné nadčasy. Príspevok na stravu denne 24 eur/netto. Mzda môže byť podložená úkolom. Príspevok na dopravu do Nemecka vo výške do 200 EUR. Po nástupe prvý mesiac vyplácanie týždenných záloh. Povinné registrácie na úradoch v Nemecku vybavuje zamestnávateľ.

Požadované pozície :

- Pokrývač striech

Náplň práce:

• Vykonávanie rôznych klampiarskych prác (strihanie, ohýbanie, vysekávanie, valcovanie, spájkovanie, nitovanie, vŕtanie atď.).

• Práca s rôznymi typmi materiálov – pozinkované, medené, hliníkové a iné plechy.

• Úprava plechov na požadované rozmery.

• Kompletné klampiarsko-pokrývačské práce (zabezpečenie striech, terás, balkónov, ríms a parapetov. )

• Kladenie strešnej krytiny, izolačných vrstiev a iných materiálov na strechy.

• Montáž, demontáž a opravovanie plechových častí stavieb.

• Čítanie technickej výkresovej dokumentácie.

Iné výhody:

- rýchle umiestnenie

- seriózny a overený zamestnávateľ

- dobrý zárobok, pravidelné vyplácanie

- stabilná dlhodobá práca

Požiadavky na zamestnanca:

- znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

- výučný list v odbore nie je podmienkou, ale v tomto prípade je požadovaná prax.

- technické zručnosti

- ochota vycestovať a pracovať v zahraničí

- profesionálny pracovný výkon

- výhodou vlastné auto

Doprava: Vlastné auto.

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám zašlite Váš životopis alebo krátke info o sebe na email: anton.starinec@praca-info.sk alebo nás kontaktujte telefonicky : +421 905945263

ALEKO agency, s.r.o.

Masarykova 22

080 01 Prešov

Spresňujúce informácie k inzerátu
Dátum: 16.05.2019 09:24
Cena: 2 400,00 €
Cena v SKK: 72 302 SKK
Provident..: Pôžička bez skrytých poplatkov
Typ inzerátu: Ponuka
Číslo inzerátu: 2298326
Rubrika inzercie: Práca v zahraničí
Videa (0)

Fotografie (1)

Práca v Nemecku pre pokrývačov striech! - Obrázok č. 1
K tomuto inzerátu nebolo doposiaľ vložené žiadne video.
Priame kontaktné údaje
Firma: ALEKO agency, s.r.o.
Kraj: Celá SR
Email: praca@praca-info.sk
Web: www.praca-info.sk
Formulár pre odpoveď na inzerát
Ďalšie možnosti a odkazy
Odporučiť a zdieľať inzerát
Možnosti zvýhodnenia inzerátu
Ďalšie inzeráty od firmy ALEKO agency, s.r.o.