Celkom 888 356 inzerátov !
Inzercia zdarma, bazár, inzeráty
SK CZ PL DE AT CH FR IT UK US ES HU
PONUKA
08.01.2009 16:21

Pozícia: PRÁCA PRE VODIČOV

Lokalita: Reading, Tamworth alebo Huddersfield

Nástup: ihneď

Jazykové znalosti: základná až komunikatívna znalosť AJ

Plat: 280 GBP/mes netto

Náplň práce:

Vodič - vyváža materiály do celého Anglicka

Team leader- je určený na organizovanie zberu a odvozu separovaného odpadu, pripravuje časti na zber a organizuje vodičov na dané miesta, monitoruje výkony vodičov a podáva hlásenia.

Požiadavky: Všetci uchádzači musia mať vodičský preukaz typu C !

- Vodič by mal vedieť komunikovať anglicky, mať príjemné vystupovanie a byť flexibilný.

- Team leader musí vedieť komunikovať anglicky, byť komunikatívny , mať organizačné schopnosti, príjemné vystupovanie, byť disciplinovaný a ochotu učiť sa nové veci a podávať ich pracovníkom.

Dĺžka pobytu: dlhodobý pracovný pomer

Ubytovanie a strava, transport:

- ubytovanie je zabezpečené za 130 - 150 GBP/mes

- stravovanie individuálne

Výhody: Vodič pracuje 5 dní v týždni. Nadčasy nie sú problém pre vodičov, ktorí majú o ne záujem. Mesačná mzda je 280 GBP netto, po dvojmesačnej skúšobnej lehote mzda bude zvýšená na 300 GBP netto. Po roku bude mzda zvýšená na 330 GBP netto.

Team leader má plat prvé tri mesiace 280 GBP netto na týždeň, ak je team leader úspešný v práci, možnosť zvýšenia platu na 300-400 GBP netto týždenne.

Spresňujúce informácie k inzerátu
Dátum: 08.01.2009 16:21
Provident..: Pôžička bez skrytých poplatkov
Typ inzerátu: Ponuka
Číslo inzerátu: 685714
Rubrika inzercie: Práca v zahraničí
Priame kontaktné údaje
Firma: GWA, s. r. o.
Kraj: Iná zem
Email: work@gwa.sk
Telefón: 053 441 04 67
Telefón 2: 0903 638 034
Formulár pre odpoveď na inzerát
Ďalšie možnosti a odkazy
Odporučiť a zdieľať inzerát
Možnosti zvýhodnenia inzerátu
Ďalšie inzeráty od firmy GWA, s. r. o.
Ďalšie inzeráty zo sekcie Práca v zahraničí
Nové články
slovenskainzercia.sk
Inzercia
prehladfiriem.sk
Firmy
hyperreality.sk
Reality