Celkom 885 738 inzerátov !
Inzercia zdarma, bazár, inzeráty
SK CZ PL DE AT CH FR IT UK US ES HU
PONUKA
07.12.2016 12:59

Pracovná ponuka pre renomovanú európsku spoločnosť. Firma disponuje dlhoročnými skúsenosťami v oblasti montáže konštrukcií a technológií oceľových konštrukcií.

Informácie o pracovnom mieste

Lokalita: Rakúsko

Ponúkaný plat: 1780 – 2800 EUR/mesiac

Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer

Termín nástupu: ihneď

Jazykové znalosti: Nemecký jazyk – komunikatívna úroveň

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Montáž hál. Montáž oceľovej konštrukcie a jej zastrešenie PVC-fóliou vrátane prípravných prác.

Haly určené pre využitie v priemysle, logistike, poľnohospodárstve, v oblasti recyklácie a voľného času.

Požiadavky na pracovníka:

Ponuka je určená uchádzačom, ktorí majú v danej oblasti predchádzajúce pracovné skúsenosti, ukončené vzdelanie so zameraním strojárstvo/zámočník, zváračské znalosti elektródou a CO2.

Vyžaduje sa spoľahlivosť, kvalitatívne vnímanie, samostatnosť, schopnosť práce v tíme, schopnosť práce vo výškach, čítanie technických výkresov.

Výhodou Vodičské oprávnenie sk B,C,E

Iné výhody:

Umiestnenie ucelených partií pracovníkov – 3-4 montážnici.

Dlhodobá a stabilná práca pre renomovanú spoločnosť.

Ubytovanie: Zabezpečené zamestnávateľom

Strava: Na vlastné náklady. Príspevok od zamestnávateľa vyplácaný formou diét.

Doprava: Asistencia pri organizovaní dopravy. Kompletné inštrukcie od vycestovania zo Slovenska až po príchod na miesto určenia.

Kontaktujte nás telefonicky, mailom alebo osobne :

Pri odozve emailom nám uveďte Vaše tel. číslo kvôli uľahčeniu komunikácie!!!

Spresňujúce informácie k inzerátu
Dátum: 07.12.2016 12:59
Cena: 1 800,00 €
Cena v SKK: 54 227 SKK
Provident..: Pôžička bez skrytých poplatkov
Typ inzerátu: Ponuka
Číslo inzerátu: 2166056
Rubrika inzercie: Stavebníctvo
Videa (0)

Fotografie (3)

Montér oceľových konštrukcií - Obrázok č. 1Montér oceľových konštrukcií - Obrázok č. 2Montér oceľových konštrukcií - Obrázok č. 3
K tomuto inzerátu nebolo doposiaľ vložené žiadne video.
Priame kontaktné údaje
Firma: ALEKO agency, s.r.o.
Kraj: Celá SR
Email: praca@praca-info.sk
Formulár pre odpoveď na inzerát
Ďalšie možnosti a odkazy
Odporučiť a zdieľať inzerát
Možnosti zvýhodnenia inzerátu
Ďalšie inzeráty od firmy ALEKO agency, s.r.o.
Ďalšie inzeráty zo sekcie Stavebníctvo
slovenskainzercia.sk
Inzercia
prehladfiriem.sk
Firmy
hyperreality.sk
Reality
hyperbyvanie.sk
Bývanie
hyperpraca.sk
Práca
hypersutaze.sk
Súťaže
slovenskezlavy.sk
Zľavy