Celkom 893 564 inzerátov !
Inzercia zdarma, bazár, inzeráty
SK CZ PL DE AT CH FR IT UK US ES HU

Je maľovanie resp. práca na stavbe tvojou vášňou a si pripravený na novú výzvu v zahraničí?

Máš záujem slušne si zarobiť prácou v zahraničí?

Zaujíma ťa objavovanie nových miest a kultúr?

Ak áno, tak táto pracovná ponuka v zahraničí je možno práve pre Teba!

Pre holandské stavebné firmy a špecializované maliarske firmy hľadáme skúsených maliarov a tesárov s minimálne dvoma rokmi skúseností.

Popis pracovnej ponuky maliara v zahraničí:

• Vnútorné a vonkajšie maľovanie

• Brúsenie

• Základný náter

• Lakovanie

Popis pracovnej ponuky tesára v zahraničí:

• inštalácia a odstraňovanie sadrokartónových dosiek

• pravidelné údržbárske a opravárenské práce

• pokladanie podláh

• osadzovanie rámov a dverí

• všetky druhy meracích a tesárskych prác

Požadujeme:

• minimálne 2 roky preukázanej praxe v zahraničí alebo doma

• schopnosť pracovať v zahraničí v tíme

• vodičský preukaz B a najlepšie vlastné auto

• preukázateľné certifikáty a ochota požiadať o miestny certifikát VCA

• schopnosť dorozumieť sa v cudzom jazyku (základy angličtiny alebo nemčiny)

• čistý výpis z registra trestov

Ponúkame:

• hodinová mzda 14,42 € v hrubom (základ cca 2711 € v hrubom resp. cca 2000 € v čistom mesačne pri odpracovaní 8 hodín denne, 5 dní v týždni + možné nadčasy)

• práca 40 hodín týždenne (8 hodín denne, 5 dní v týždni)

• ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom zdarma

• zabezpečené zdravotné a úrazové poistenie

• príjemné pracovné a životné prostredie (napr. predplatné vo fitness klube);

• možnosti zapojiť sa do vzdelávacích a rozvojových programov;

• profesionálny pracovný rast v zahraničí

V prípade záujmu o túto pracovnú ponuku v zahraničí nám pošlite životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku.

Spresňujúce informácie k inzerátu
Dátum: 17.10.2019 18:50
Cena: 2 711,00 €
Cena v SKK: 81 672 SKK
Provident..: Pôžička bez skrytých poplatkov
Typ inzerátu: Ponuka
Číslo inzerátu: 2296865
Rubrika inzercie: Stavebníctvo
Videa (0)

Fotografie (1)

Pracovná ponuka v zahraničí Holandsko – Maliari a tesári - Obrázok č. 1
K tomuto inzerátu nebolo doposiaľ vložené žiadne video.
Priame kontaktné údaje
Firma: Prostaff Recruitment sro - práca a brigády v zahraničí
Kraj: Iná zem
Email: Užívateľ si neprial zverejniť svoju emailovú adresu. Pre odpoveď na tento inzerát prosím použite nižšie uvedený kontaktný formulár .
Telefón: 0903 144 870
Web: www.prostaff.sk/praca-v-zahranici/ponuka-prace-zahranicie/
Formulár pre odpoveď na inzerát
Ďalšie možnosti a odkazy
Odporučiť a zdieľať inzerát
Možnosti zvýhodnenia inzerátu
Ďalšie inzeráty od firmy Prostaff Recruitment sro - práca a brigády v zahraničí
Ďalšie inzeráty zo sekcie Stavebníctvo
slovenskainzercia.sk
Inzercia
prehladfiriem.sk
Firmy
hyperreality.sk
Reality
hyperbyvanie.sk
Bývanie
hyperpraca.sk
Práca
hypersutaze.sk
Súťaže
slovenskezlavy.sk
Zľavy
prehlad-automobilov.sk
Autá
prehlad-motocyklov.sk
Motorky
prehlad-mobilov.sk
Mobily
prehlad-notebookov.sk
Notebooky
prehlad-fotoaparatov.sk
Foťáky